Zámecký wellness

Unikátní zámecký wellness je k dispozici zdarma všem hotelovým hostům každý den od 9 do 17:30 hodin (sauna od 16 hodin).

Od 18 do 21:30 hodin je k dispozici jen pro privátní skupiny z řad hotelových hostů nebo veřejnosti, a to po předchozí rezervaci. Takto si lze wellness rezervovat na 90 minut až pro maximální počet 12-ti osob a k dispozici je hostům celý areál wellnessu, tj. plavecký bazén, finská sauna, odpočívárna a sál s kulečníkem. V případě, že na wellness nebudou daný den po 18. hodině žádné rezervace, mohou ho hoteloví hosté využít zdarma až do 20 hodin.

Ceník pro privátní rezervaci wellness zóny na Zámečku je pro rok 2022 následující:

1 – 2 osoby: 1.200,- Kč/90 minut, každá další osoba 250,- Kč/90 minut (maximální kapacita 12 osob). Cena zahrnuje osušku, prostěradlo a láhev vody pro každou osobu. Za poplatek si můžete zapůjčit župan. Hoteloví hosté Zámečku májí slevu ve výši 10%.

Rezervujte na recepci hotelu (info@wellnesshotelzamecek.cz, T: +420 606 690 162).

Masáže

Objednejte si masáž či kosmetickou péči přímo v našem hotelovém masážním studiu. 

Nabídka masáží a kosmetiky zahrnuje:

DUO

Zklidňující, očišťující a uvolňující terapie „pro dva“. Maximum regenerace v krátkém čase, která jistě nenaruší Váš program a při které naleznete znovu ztracenou sílu.

LEHKÉ NOHY

Péče nejen pro Vaše nohy.

DESTRESS

Cítíte na sobě účinky moderní doby, stres, neustálý shon. Pak je tato terapie přímo pro vás! Relaxace s omlazující procedurou je skvělým výběrem nejen pro ženy.

MOTÝLÍ DOTEKY

Dopřejte svým dětem zklidňující laskavý dotek, který jim přináší tolik důležitých informací v oblasti fyzické a psychické. Jemná bezpečná masáž pro Vaše děti, která nestimuluje, ale harmonizuje, naučí odpočívat a nabírat sílu.

BABYMOON

Terapie určená pro nastávající maminky. Zklidní, uvolní a navodí pocity harmonie a bezpečí, blahodárně působí proti bolesti zad a krční páteře.

BAMBOO MAGIC

Vyhledávaná zdraví podporující terapie. Použitím speciálně upravených bambusových tyčí a exclusivních hmatů ostraňuje napětí a bolesti svalů, kloubů, regeneruje a ozdravuje. Pro ženy je velmi účinná i proti celulitídě.

CHACRA STONE

Přirozená schopnost kamenů udržet teplotu činí toto ošetření nejen neuvěřitelně uvolňující, ale i ozdravující. Vychutnejte si jedinečný moment perfektní relaxace, klidu a harmonie.

HAVAJ – LOMI-LOMI

Exotická masáž za zvuků havajské hudby, která  má příjemně energizující účinek, dodá tělu, pokožce, ale i duši vitalitu a novou energii.

CÍLENÁ

Technika zaměřená na konkrétní problémy…bolesti kloubů, zad a krční páteře apod. 

NORD

Masáž určená především mužům, která má uvolňující, drenážní a regenerační účinky.

HOLISTICKÁ CANDLE

Antistresové pohlazení – navozuje hluboké uklidnění.

KOSMETIKA

Profesionální kosmetické ošetření dle typu pleti, exkluzivní kúry a nadstandardní kosmetická péče. Omlazující regenerační ošetření, které zpevní, projasní pleť a zjemní vrásky. Učiní Vaší pleť krásnou a vitální!

Termíny a ceny masáží a kosmetiky Vám rádi sdělíme na recepci hotelu (info@wellnesshotelzamecek.cz, T: +420 606 690 162). Masážní služby jsou součástí i některých našich pobytových balíčků, více informací naleznete v sekci ubytování – balíčky.