Restaurace

Hotelová restaurace se nachází ve třech vzájemně propojitelných sálech v přízemí hlavní zámecké budovy, jeden ze sálů slouží jako salónek pro večerní posezení se sklenkou Vámi preferovaného nápoje z naší bohaté nabídky nebo pro firemní či jiné akce. 

Součástí restaurace je prostorná venkovní terasa v závětří s nádhernými výhledy na okolní krajinu Českého Švýcarska. Zejména na přelomu léta a podzimu máte velkou šanci slyšet a vidět jeleny a laně, které se sem stahují ve velkých počtech na období říje. Hrabě Kinský věděl moc dobře, proč postavit lovecký zámeček právě zde.

Naše unikátní gastronomie je postavena na kvalitních surovinách od zemědělců a dalších zpracovatelů z oblasti Českého Švýcarska, které náš šéfkuchař Miloš Daněk dokáže proměnit nejen v úžasný chuťový, ale i vizuální, zážitek. A to přesně v duchu našeho motta: „České Švýcarsko všemi smysly“.

V naší restauraci rádi uvítáme kromě našich hotelových hostů i všechny ostatní návštěvníky Českého Švýcarska nebo místní obyvatele. Skvělá sezónní nabídka jídel, pivo Falkenštejn a Konrád, vína Tibor Zapletal a mnoho dalších nápojů a delikates na Vás čekají společně s naším věčně usměvavým personálem.