Pokoje

Zámecké pokoje Deluxe

Nejhonosnější Zámecké pokoje Deluxe nabízí vysoký komfort a velký prostor, vše vybavené ve stylovém historizujícím nábytku. Opravdu nevšední zážitek, který Vám umožní cítit se jako zámecký pán nebo paní. Celkem 5 pokojů s dispozicí pro 2 až 4 osoby. Zámecké pokoje Deluxe se nachází v prvním patře hlavní zámecké budovy.

Hostinské pokoje Superior

Stylové Hostinské pokoje Superior se nacházejí jednak v hlavní zámecké budově ve druhém patře, tak i v citlivě přestavěné bývalé zámecké konírně.

Hostinské pokoje Superior  v hlavní budově prošli v roce 2021 renovací v duchu loveckého zámečku, ale s citlivým uplatněním prvků moderního designu. Pokoje se nacházejí v bývalých půdních prostorách a každý pokoj je jedinečný a atypický. Můžete si vybrat z celkem 7 pokojů, mezi něž patří mezonety až pro 6 osob nebo prostorné rodinné pokoje pro 2 až 4 osoby s jednou nebo dvěma ložnicemi, ale také náš nejmenší a nejútulnější dvoulůžkový pokoj.

Hostinské pokoje Superior  umístěné v bývalé zámecké konírně v přízemí a prvním patře mají přímý vstup do hotelového wellness a místnosti s kulečníkem. Jedná se o 3 rodinné pokoje pro 2 až 5 osob, s jednou nebo dvěma ložnicemi, jeden pokoj je bezbariérový. Dva pokoje umístěné v přízemí mají k dispozici vlastní soukromou zatravněnou terasu s posezením. Součástí jednoho pokoje v přízemí je i plně vybavený kuchyňský kout.

Hostinské pokoje Standard

Hostinské pokoje Standard jsou všechny umístěny v prvním patře bývalé zámecké konírny s vnitřním vstupem do wellnessu a místnosti s kulečníkem. Jedná se o 4 stylové dvoulůžkové pokoje a 1 jednolůžkový pokoj.

Všechny kategorie pokojů mají vlastní koupelnu (některé s vanou, jiné se sprchovým koutem), TV, přístup k wi-fi a minibar.